TESTS: kurā klasē tev būtu jāmācās?

38 komentāri

Varbūt esi skolēns, bet, iespējams, tev jau ir skolas diploms kabatā! Tomēr – vai tiešām atceries visu no skolā apgūtajām zinībām? Vai esi gatavs izaicinājumam noskaidrot, kurai klasei atbilst tavs zināšanu līmenis? Ja esi drosmīgs, aizpildi šo testu, un uzzināsi, kurā klasē tev būtu jāmācās!

Izlasi, pirms sāc pildīt testu!

Jautājumi ir sakārtoti pēc sarežģītības pakāpes – no vieglāka uz sarežģītāku. Ja kādā no jautājumiem kļūdīsies, tests tevi atstās ”uz otru gadu”, dodot iespēju labot savu kļūdu, sākot testu pildīt no pēdējā jautājuma – tā, kurā kļūdījies. Atbildot jautājumu pareizi, varēsi turpināt testu. Nu tad, aiziet! Parādi, ko zini!

Cik decimetru ir vienā metrā?

38 komentāri

TOP komentāri

 • stulbens
  +3

  stulbens

  Es eju 6.klase,bet izpildot testu man rada ka esmu gatavs augskolai

  15.10.2015 18:40

 • henrjs
  +2

  henrjs

  eju 6. klasē, bet esmu jau gatavs augstskolai???

  23.10.2015 17:05

 • Egils Turks
  +2

  Egils Turks

  Man liekas, ka atbilde uz pēdējo jautājumu par pētniecības metodēm nav pareiza. Kāpēc tikai grupu diskusiju metode der? Vai tad tā skolā tagad māca? Der taču viss, tikai nedrīkst neko uzskatīt par absolūto patiesību, tāpēc jāpārbauda.

  11.10.2015 08:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas