TESTS: ko darīt, ja kāds tev lūdz pieskatīt ēdienu, bet to noskatījis izsalcis bezpajumtnieks?

0 komentāri

Turklāt, kā reaģēt situācijā, ja bezpajumtnieks ir nepilngadīgs zēns? Šo testu kādā lielveikalā veica kaimiņvalsts YouTube giganti Rakamakafo. Kas notiek situācijā, ja palūdz kādam pieskatīt ēdienu, bet pie tā “pieslīd” trīs dienas neēdis zēns?

Reakcijas bija dažādas – lielākā daļa ļoti rupji aiztrenca puisi prom, taču bija arī tādi, kuri piedāvāja kaut ko no savas porcijas vai pat iedeva naudu, lai viņš piepildītu savu it kā tukšo vēderu. Interesanti paskatīties un apdomāt, kā katrs no mums rīkotos šādā vai līdzīgā situācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas