TESTS: kas notiek, ja omītes iesēdina Lamborghini un ved ar 200 km/h?

0 komentāri

Kāds interesants eksperiments veikts ASV, kurā piedalījās pasaulslavens drifta braucējs Korijs Hosfords, kā arī trīs kundzītes, kas jau labu laiku sasniegušas pensijas vecumu, kā arī superātrais Lamborghini Murcielago markas automobilis.

Nekas sarežģīts šajā testā večiņām nebija jādara – tikai jāsaņem drosme un jāiekāpj “Lambo”, kā arī jājūtas brīvām savās sajūtās par to, kas notiek attiecīgajā mirklī. Arī pašam šoferim šī bija vēl nebijusi pieredze. Hosfords atzina: “Nekad pirms tam nebiju vedis vecas sievietes savā automašīnā. Mazliet baidījos par to, ka kādu neķer sirdstrieka!” Taču viss beidzās labi un vēl labāk. Rezultātu skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas