Tērvetes novadā uzspridzināts piecstāvu ēkas grausts

0 komentāri

Šonedēļ Tērvetes novada Augstkalnes pagastā, Lietuvas robežas tuvumā, Latvijas Nacionālie bruņotie spēki (NBS) uzspridzināja pamestas piecstāvu ēkas graustu, par ko pašvaldība izteikusi pateicību NBS, pavēstīja Tērvetes novada dome.

Tērvetes novada dome izteikusi pateicību par izcili paveikto darbu NBS Sauszemes spēku Kājnieku brigādes Kaujas atbalsta bataljona Inženiertehniskās rotas konstrukciju vada 30 karavīriem komandiera virsleitnanta Aleksandra Naumova vadībā, kuri īstenoja ēkas likvidāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Piecstāvu grausta uzspridzināšanu ceturtdien, 19. martā, iemūžinājis TV raidījums Zebra, kas video ievietojis arī internetā.

Video!

Pēc Tērvetes novada domes priekšsēdētājas Daces Reinikas paustā, šis risinājums ir rasts, pašvaldībai sadarbojoties ar NBS vadību.
Lai satiktos ar karavīriem, uz objektu devās domes vadība. Teritoriju ēkas likvidācijas laikā apsargāja bruņoti karavīri, un tika ievēroti visi drošības pasākumi, tostarp paraksts par drošības noteikumu ievērošanu, ieejot bīstamajā zonā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas