Tautas dejas modernu hitu pavadībā – iespaidīgi un jautri!

4 komentāri

Mēdz gadīties, iestājoties rutīnai, pārstājam būt radoši un uz lietām paskatīties no cita skatupunkta. Kaut vai, piemēram, uz mūsu pašu tautu dejām – kurš ir teicis, ka tās jādejo pie tradicionāli ierastajām folkmūzikas skaņām?

Akmenī tas nav iekalts, un kāds vai kāda, kas sevi dēvē par Jautrajām dejām ir nolēmis pārbaudīt – kā tas izskatās – tradicionālās latviešu tautu dejas, kas tiek dejotas mūsdienu populāro mūzikas hitu pavadībā. Teiksit – tā ir ķecerība?Bet kāpēc nepamēģināt, ne?

Izrādās, ka rezultāts var būt satriecoši labs. Nekad nevarētu iedomāties, ka lepno sieviešu deja – Kreicburgas polka varētu tik organiski varētu saplūst ar enerģisku populārās mūzikas “bītu”.

Skaties.lv piedāvā apskatīt dažus video, kur visnotaļ jautrām un interesantām latviešu tautas deju un populārās mūzikas kompilācijām.

Kreicburgas polka & Dj Mike – Black Jack

Ak Tu Žē – Is This Love

Rūnu Raksti – Mr. Boombastic

Aiz ezera augsti kalni – So Good To Me

Es Izjāju Prūšu Zemi & Crank That Soulja Boy

Mugurdancis – Paper Planes

Klipu, klapu danci vedu – Персона VIP

Cūkas Driķos – Cherry Bomb

4 komentāri

TOP komentāri

 • edgars bremšmits
  +5

  edgars bremšmits

  Tas Soulja boy gabals reāli izskatijās:D:D:D

  05.04.2015 16:38

 • Justs
  0

  Justs

  Ļoti smieklīgi, man dikti patika, paldies!

  06.04.2016 15:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas