Jauns muzikālais šedevrs par Krievijas prezidentu: Putins – malacis!

0 komentāri

Krievijas prezidentam veltīta vēl viena slavas dziesma, kuru šoreiz izpilda kāds pusaudzis muzikālā konkursā. Dziesmas galvenais vēstījums ir nepārprotams – Putins ir malacis.

Aizverot acis un ieklausoties melodijas pirmajās taktīs, prātā varētu nākt ainiņas par Ziemeļkoreju vai par varonīgo padomju armiju. Kaut kur tas jau ir dzirdēts. Tiek radīta neliela trauksmes sajūta, tad zemi nostādīta balss pavēsta – Vladimirs Vladimirovičs Putins, un dziesmas vēstījumu atklāj konkursants.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziesmas teksts ir pielādēts ar ideoloģiskiem vēstījumiem un simboliem, kā arī pēdējo desmitgažu politisko notikumu vērtējumu. Dziesmas teksts latviski skanētu šādi:

Daudz gadu pagājis kopš tā brīža,
Kad Savienībā iekļuva šķelšanās.
Kad krita priekškars,
Līdz ar perestroiku (pārbūvi) nelietīgi iekļuva,
No rietumiem ielidoja putns
Asinskārs ērglis.

Bet atnāca Vladimirs Putins
Un teica: ”Būs taču labāk”!

Tad seko dziesmas piedziedājums:

Vladimirs Putins – malacis,
Politiķis, līderis un cīnītājs.
Mūsu prezidents valsti ir pacēlis
Putins Krieviju nav nodevis.

Visa dziesma skatāma video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas