Tajās būtu ļoti jauki iegulties – ko geji jūt, pirmo reizi pieskaroties sievietes krūtij!?

1 komentārs

Mūsdienās dažādu orientāciju pārstāvji ir pilnīgi normāla parādība. Divas amerikāņu “youtūberess” izveidojušas testu, kurā galveno lomu spēlē homoseksuāli vīrieši, kuri savā dzīvē nekad līdz šim nebija pieskārušies sievietes krūtīm. Kāda bija reakcija? Noskaties!

Salīdzinājumi bija visdažādākie – līdzīgas medūzām, kad tās baksta ar mietu, labi nogatavojušam ķirbim, kā arī vistas krūtiņai, kas tikusi labi apcepta un ir mīksta. No bailēm līdz pat nosacītai sajūsmai – tāda ir šo geju reakciju buķete, pirmo reizi savā dzīvē rokā tverot sievietes krūti. Arī eksperimenta dalībnieces sejā, kas izvēlēta par “modeli”, var lasīt dažādākās emocijas, kas kalpo kā reakcija uz viņu komentāriem. Jautro eksperimentu skaties turpmāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • es
    +1

    es

    Labs ;D

    06.01.2016 12:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas