Tā, lūk, izskatās kara veterāni! Un kāds ir tavs attaisnojums nesportot?

2 komentāri

Amerikāņu fotogrāfs Maikls Stouks radījis neparastu fotoprojektu, par kura galvenajiem varoņiem kļuvuši ASV kara veterāni.

Seksīgi, spēcīgi un iedvesmojoši – cilvēki, kuriem kara laikā gūtās traumas nav traucējušas sasniegt savus mērķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ideja par projektu Stoukam aizsākās ar fotosesiju, kurā piedalījās ASV jūrasspēku kara veterāns Aleks Minskijs. Viņš 2009. gadā Afganistānā zaudējis vienu kāju. Soli pa solim projektam pievienojās arī citi kara veterāni, kā rezultātā Stouks nolēma neapstāties pie fotouzņēmumiem vien, bet izdot arī grāmatu ar nosaukumu Vienmēr uzticīgi.

”Daži cilvēki man saka: ”tas, ko dari, ļoti palīdz šo personu pašapziņai” vai ”tu palīdzi viņiem atkal justies kā vīriešiem”. Patiesībā, tā nemaz nav, jo viņiem pašapziņa jau ir pašiem par sevi,” sarunā ar MTV atklāja projekta autors.

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

 • mince
  0

  mince

  Tik skaisti vīrieši!

  22.07.2015 17:36

 • Līgucis
  0

  Līgucis

  Tik skaisti!

  22.07.2015 12:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas