Suņi sacenšas uz sērfa dēļiem

0 komentāri

Latvijā peldsezona jau beigusies, taču ASV Kalifornijas štatā tā turpinās pilnā sparā. Tur notikušas arī sestās suņu sērfošanas sacensības.

Kalifornijas iedzīvotājiem nav divreiz jāstāsta, kas ir sērfošana, – liela daļa piekrastes štata iedzīvotāju paši ir izmēģinājuši meistarību okeāna viļņos. Tāpēc nav brīnums, ka uz dēļa kāpj arī sērfotāju četrkājainie draugi – un arī sērfo. Ikgadējās sērfošanas sacensībās savu māku turēties uz dēļa okeāna viļņos rādīja gan lieli, gan mazi suņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Populāra sacensību kategorija bija tandēms, kad uz dēļa kopā kāpa gan saimnieks, gan suns. Sacensības norisinājās vairākās svara kategorijās. Par labāko tika atzīts tandēms, kuru veidoja labradors Bono un viņa saimnieks Ivans.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas