Sukturi, Sukātāji un Pocelujevka. Interesantākās Latvijas pieturvietas

5 komentāri

Bite, paplašinot un izvēršot savu mobilo sakaru pārklājumu, ir paspējusi iepazīt gan Latvijas lielākās pilsētas, gan arī tālākos kaktus un nostūrus. Un, kā izrādās, tieši tur slēpjas “Piedurvietas” – pieturas ar interesantiem, skanīgiem, amizantiem vai “piedūrīgiem” nosaukumiem.

Bite nolēmusi tās apkopot un noskaidrot, kur tieši tās atrodas un, protams, apbalvot cītīgākos meklētājus un Latvijas apceļotājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interneta vietnē Piedurvietas.lv ir iespējams aplūkot jau aptuveni 100 attēlus, kuros redzamas pieturas ar nosaukumiem, kuriem grūti pabraukt garām – Pocelujevka, Sukturi, Biksti, Kazanova, Pumpas – tās ir tikai dažas vietas, kas atrodamas pie Latvijas ceļiem. Tāpat arī vietnē pieejama karte, kur ikviens var ielūkoties un izplānot savu Piedurvietu ceļojuma maršrutu.

Piedurvietu apkopošana norisināsies līdz pat vasaras beigām, bet 15. septembrī viens dalībnieks, kura bilde būs saņēmusi visvairāk balsu, laimēs ceļojumu divām personām uz viesnīcu kokos, kas atrodas Zviedrijā. Taču līdz tam ik nedēļu kāds no dalībniekiem saņems pārsteiguma balvu. Lai piedalītos konkursā, savu Piedurvietas attēlu var iesniegt www.piedurvietas.lv, vai arī ievietot sociālajos tīklos – Twitter vai Instagram, pievienojot mirkļbirku (hastag) #Piedurvieta.

FOTO

5 komentāri

TOP komentāri

 • s
  +3

  s

  mums,kas dzīvo netālu no Sukturiem,neliekas tas nosaukums tik dīvains un smieklīgs un interesants..

  23.07.2015 08:43

 • A.$.
  +2

  A.$.

  kur Dzērumi palikuši?

  23.07.2015 07:36

 • O.H.
  +1

  O.H.

  ĪSTI NOSAUKUMI ,KĀ JAU KĀRTĪGĀ VATŅKĀNIJĀ . KO VATŅIKAM VAJAG KILOGRAMU SAKALTĒTAS SAULEŅU SĒKLAS UN LITRU KANDŽAS

  23.07.2015 14:49

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas