Stulbums! Sievietei ratiņkrēslā uzdāvina skrejceliņa trenažieri

1 komentārs

Pasaulslavenajā TV spēlē The Price is Right jeb latviskajā tulkojumā “Veiksmes cena” vienā no epizodēm uz galveno spēles notikumu tika aicināta sieviete ratiņkrēslā. Tas, kas norisinās turpmāk, lielu daļu no jums šokēs!

Kā zināms, šādos brīžos parasti tiek piešķirtas divas balvas, kurām abām jāuzmin pēc iespējas tuvāka summa. To, kurai esi vistuvāk ar izteikto cenas minējumu, spēlētājs arī iegūst. Šajā materiālā redzams, kā kāda sieviete, kas sēž ratiņkrēslā, tika uzaicināta spēlēt, un izvēle bija diezgan interesanta – skapis un skrejceliņa trenažieris. Producentu rupja kļūda vai ļauns joks, to, iespējams, nekad neuzzināsim, taču invalīdes emocijas bija pat pārsteidzoši pozitīvas. Vairāk skaties video!

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

  • sintija
    0

    sintija

    Tas nav skapis, bet sauna.

    08.05.2015 08:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas