Straujumas “pērles” turpinās – viņai žurnālistiem neesot laika, jo jāiet pusdienās

26 komentāri

Kā jau zināms, Ministru prezidente Laimdota Straujuma vakar tiešajā ēterā īpaši “izcēlās”, paziņojot, ka viņai neesot bijis ne jausmas, ka ministri algas sev paaugstinās tik lielā apmērā. Taču tā nav vienīgā “pērle”, kas nākusi no premjeres mutes.

Pēc kādas no Saeimas sēdēm žurnālisti “ķēra” Straujumu uz interviju, lai viņa komentētu vienu no pašlaik aktuālākajiem jautājumiem valstī – valdības algu palielināšanu. Klajā nācis vēl viens video, kas atklāj kārtējo ne pārāk veiksmīgo Ministru prezidentes izteikumu, kur viņai “nav komentāru un ir jāsteidzas pusdienās!” To nopublicējis sociālā tīkla Vine lietotājs Nepareizais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

26 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +19

  Es

  Par tādu algu ir jābūt piejamam 24 stundas 7 dienas nedēļā!!!

  02.12.2015 13:22

 • sīpols
  +17

  sīpols

  Viņai arī ne jausmas,kā dzīvo tauta,cik saņem māmiņas pabalstos,vai pensionāriem
  ir ko ēst,vai veselības aprūpe atbilst eiropas standartiem.....!Arī bagātnieku nodokli izveidoja tā,lai pašiem nebūtu tas jāmaksā!Tauta,kāda mūsu valdība-neko nezinoša par iedzīvotājiem,bet zin kā piebāzt savas kabatas ar nodokļu maksātāju naudu!!!

  02.12.2015 14:15

 • bajan
  +15

  bajan

  Kad Straujuma beidzot beigs smirdēt? Kā ver muti vaļā,tā sūdi birst.

  02.12.2015 13:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas