Staro Rīga pulcē rekordlielu interesentu skaitu

0 komentāri

Līdz ar Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienas svinībām Rīgā noslēdzies gaismas festivāls Staro Rīga. Piecu dienu laikā to apmeklējuši gandrīz 500 000 skatītāju, un tas ir absolūts šā festivāla rekords, informē Rīgas domē.

Gaismas festivāls Staro Rīga šogad notika jau septīto reizi, tas sākās piektdien, 14. oktobrī, un ilga līdz vakardienai, 18. novembrim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā festivāls piedāvāja apjomīgus starptautisko mākslinieku objektus un oriģinālus Latvijas gaismas mākslinieku veidotus gaismas mākslas darbus. Festivāla pamatprogrammā bija iekļauti 22 objekti.

18. novembrī valsts svētkiem veltītos pasākumus un svētku uguņošanu krastmalā apmeklēja ap 100 000 cilvēku. Galvaspilsētā gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi varēja vērot militāro parādi 11. novembra krastmalā, apmeklēt svētku koncertus, piedalīties Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai veltītājā svētku pasākumā pie Brīvības pieminekļa, kā arī 11. novembra krastmalā kopīgi dziedāt Latvijas himnu Dievs, svētī Latviju! un vērot uguņošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas