Staro Rīga pulcē rekordlielu interesentu skaitu

0 komentāri

Līdz ar Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienas svinībām Rīgā noslēdzies gaismas festivāls Staro Rīga. Piecu dienu laikā to apmeklējuši gandrīz 500 000 skatītāju, un tas ir absolūts šā festivāla rekords, informē Rīgas domē.

Gaismas festivāls Staro Rīga šogad notika jau septīto reizi, tas sākās piektdien, 14. oktobrī, un ilga līdz vakardienai, 18. novembrim.

Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā festivāls piedāvāja apjomīgus starptautisko mākslinieku objektus un oriģinālus Latvijas gaismas mākslinieku veidotus gaismas mākslas darbus. Festivāla pamatprogrammā bija iekļauti 22 objekti.

18. novembrī valsts svētkiem veltītos pasākumus un svētku uguņošanu krastmalā apmeklēja ap 100 000 cilvēku. Galvaspilsētā gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi varēja vērot militāro parādi 11. novembra krastmalā, apmeklēt svētku koncertus, piedalīties Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai veltītājā svētku pasākumā pie Brīvības pieminekļa, kā arī 11. novembra krastmalā kopīgi dziedāt Latvijas himnu Dievs, svētī Latviju! un vērot uguņošanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas