Starbucks tavu vārdu uzraksta nepareizi SPECIĀLI. Uzzini, kāpēc!

0 komentāri

Viens no pasaules lielākajiem un populārākajiem kafejnīcu tīkliem Starbucks kafiju klientiem izsniedz pēc uz krūzītes uzrakstītajiem vārdiem. Nav nekāds noslēpums, ka viņi tos mēdz uzrakstīt gaužām kļūdaini. Domāji – sliktas valodas zināšanas vai dzirde? Nepareizi!

Starbucks sistēma ir šāda – klients pie kases samaksā par savu kafiju un nosauc savu vārdu. Tad sagaida, kad barista nosauks viņa vārdu un izsniegs krūzīti, uz kuras tas ir uzrakstīts. Te nu arī seko pasākuma jautrākā daļa. Starbucks darbinieki bieži vien nokļūdās pat visvienkāršāko vārdu pareizrakstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, viņi to dara speciāli, jo tieši tāda ir uzņēmuma mārketinga politika. Kāpēc? Jo nepareizāk cilvēka vārds tiek uzrakstīts, jo lielāka iespēja, ka viņš, sašutis par šādu kļūdu, par to pastāstīts sociālajos tīklos saviem draugiem, tādējādi sniedzot Starbucks bezmaksas reklāmu.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas