Stacijas tunelī pirkta loterijas biļete atnes 65 tūkst. eiro laimestu

3 komentāri

Loterijas biļete, kas iegādāta par 3 eiro gājēju tunelī 13. janvāra ielā, Rīgā, kādam kungam atnesusi milzu laimestu – 65 745 eiro. Interesanti, ka vīrietis šajā loterijā piedalījies pirmo reizi.

Laimētājs ir 50 gadus vecs vīrietis no Pierīgas, kurš savu vārdu plašākai sabiedrībai atklāt nevēlējās. Latloto 5 no 35 laimīgo biļeti vīrietis iegādājies piektdien Latvijas Loto tirdzniecības vietā Rīgā, 13. janvāra ielā, gājēju tunelī, vēsta Latvijas Loto mārketinga projektu vadītāja Katrīna Bērziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veiksminieks pastāstīja, ka līdz šim ir piedalījies skaitļu loterijā Keno, taču dzirdējis, ka paziņa atminējis Latloto 5 no 35 četru skaitļu kombināciju un ticis pie laimesta, vīrietis nolēmis izmēģināt veiksmi šajā loterijā. Lēmums izrādījies vairāk nekā veiksmīgs.

“Uz labu laimi nosvītroju piecus skaitļus četros spēles variantos un iegādājos biļeti. Sestdien Latloto izlozi neskatījos, tāpēc par laimestu uzzināju tikai pirmdien, kad devos pārbaudīt savu kvīti uz tirdzniecības vietu. Atzīmēju vienu skaitli pēc otra un sapratu, ka vienā variantā visi skaitļi sakrīt. Nobijos un domāju, ka varbūt kvīts ir bojāta. Kad pārdevēja apstiprināja, ka esmu laimējis, šķita, ka tas ir vienkārši neticami!” stāsta laimesta ieguvējs.

Jautāts, vai ir jau padomā, kā ieguldīt laimēto naudas summu, vīrietis atklāja, ka plāno iegādāties noderīgas lietas mājas saimniecības vajadzībām.

3 komentāri

TOP komentāri

 • LOHI
  +4

  LOHI

  Atri visi uz tuneli biletes pirkt

  16.07.2015 11:25

 • Smagais
  +1

  Smagais

  Anuka visi tagad uz tuleni!

  15.07.2015 19:18

 • Smagais
  0

  Smagais

  tuneli!

  15.07.2015 19:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas