Sportiskās bikini modeles ļaujas “slavenību izskatiem”

0 komentāri

Projekta IFBB Latvija Miss Bikini Fitness 2015 dalībnieces pirms garajām brīvdienām iepazinās ar jaunumiem modes pasaulē un piedzīvoja stila pārvērtības L’Oréal Professionnel skaistuma seminārā.

Projekta IFBB Latvija Miss Bikini Fitness 2015 dalībnieces piektajā projekta nedēļas nogalē L’Oréal Akadēmijā L’Oréal Professionnel skaistuma seminārā tika iepazīstinātas ar jaunākajām modes tendencēm un frizūru aktualitātēm, matu kopšanas tehnikām un matu veidošanas stiliem.

Semināra laikā L’Oréal Professionnel izglītības menedžere Baltijas valstīs Diāna Isajeva izvirzīja interesantu ideju, ka aklā slavenību frizūru kopēšana ir ne vienmēr labākā ideja. Kuplās princešu cirtas, tostarp arī Dženiferas Lopesas vizītkarte 2002. gadā, šajās dienās izskatās novecojušas un bezgaumīgas. Eksperti uzskata, ka “slavenību izskats” ir labs iedvesmas avots un var sniegt idejas katras sievietes stila veidošanai. Tomēr, lai izskatītos patiesi moderni, ir nepieciešams izvēlēties vispiemērotāko frizūru individuāli. Sievietei ir jāņem vērā ne tikai ādas tonis, acu krāsa un sejas forma, bet arī savas personības iezīmes, temperaments, apģērba stils un ieņemamais statuss sabiedrībā.

Bikini projekta meitenēm bija iespēja iemācīties un praksē izmēģināt vienu no karstākiem šīs sezonas “slavenību izskatiem” – Holivudas nevērīgās lokas. Tās vienmēr bijušas frizūru izvēles topā, bet tagad tās kļuvuša par “sarkanā paklāja obligāto izskatu”.

Semināra nobeigumā četras projekta dalībnieces tika izvēlētas L’Oréal Professionnel skaistuma pārvērtībām. Foto no šīm pārvērtībām skaties galerijā un video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas