Spilvenu kauju dalībnieki uzstāda pasaules rekordu

0 komentāri

Jauno studentu iesvētības dažādās pasaules malās notiek gana atšķirīgi. ASV studenti ar savām izpriecām iekļuvuši Ginesa rekordu grāmatā.

Kalifornijas universitātes pirmkursnieki savās iesvētībās grāmatas un portatīvos datorus nomainīja pret spilveniem. 4200 studentu lielā spilvenu armija pārspēja iepriekšējo rekordu, ko savulaik uzstādīja Zviedrijas dīdžeju duets, iesaistot 3813 cilvēkus.

Kalifornijas universitātes izmantotie sintētiskie spilveni bija daudz izturīgāki, un spalvas no tiem gaisā nelidoja. Aculiecinieki sacīja, ka šī jaunākā spilvenu kauja drīzāk līdzinājās kaujas mākslu nodarbībai.

Spilvenu cīņa Kalifornijas universitātē jau kļuvusi par ikgadēju rituālu. Tā ir daļa no plašākiem nedēļu ilgiem studentu iesvētīšanas pasākumiem. Par cīņas ieroci izmantot spilvenu jau ceturtais Ginesa rekords, ko neparastajās kaujās šī skola jau uzstādījusi.

Pasaulē Starptautisko spilvenu kauju dienu atzīmē 6. aprīlī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas