Spīķeros varēs iegādāties noderīgus “krāmus” ar stāstu

1 komentārs
Spīķeros varēs iegādāties noderīgus “krāmus” ar stāstu
Publicitātes foto

Sestdien, 11. aprīlī, Spīķeru kvartālā otro sezonu atklās brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market, piedāvājot pircējiem iegādāties oriģinālas, krāšņas un noderīgas lietas.

Arī šogad krāmu tirdziņos būs iespējams iegādāties preces visdažādākajām vajadzībām un mērķiem. Tirdziņa piedāvājumā būs gan retro mēbeles, gan mājas interjera priekšmeti, tāpat arī vinila plates, nozīmītes, porcelāna figūriņas, trauki, grāmatas, aksesuāri, krāšņumlietas, apģērbi un citas pārsteidzošas lietas, norāda Spīķeru kvartāla komunikācijas speciāliste Elīna Pundure.

Rīgas krāmu tirdziņa mērķis ir attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgas centrā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas īpašs un vērtīgs krājumā, ko nodot citam saimniekošanā. Savukārt pircēji šādos krāmu tirdziņos var atrast neiedomājamākās un oriģinālākās lietas ar stāstu un, iegādājoties tās, dot tām otro elpu.

Tirdziņa apmeklētāji būs laipni gaidīti sestdien no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00 Spīķeru kvartāla pagalmā, Maskavas ielā 10. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Nākamie tirdziņi Spīķeros norisināsies 9. maijā, 13. jūnijā, 11. jūlijā, 8. augustā un 12. septembrī.

Interesenti, kam ir kas tirgojams padomā, uz nākamajiem Riga Flea Makret tirdziņiem var pieteikties jau tagad. Plašāka informācija par pieteikšanos dalībai – spikeri.lv.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aija Krumina
    0

    Aija Krumina

    Anda Breiere, dodamies!!!

    08.04.2015 20:34

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas