Spīķeros notiks sezonas otrais krāmu tirdziņš

0 komentāri

Šīs sezonas otrais brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market Spīķeru radošajā kvartālā norisināsies sestdien, 9. maijā, no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Starp Riga Flea Market pārdevējiem būs sastopami vinila plašu un Rīgas porcelāna kolekcionāri, tirdziņā varēs iegādāties interjera priekšmetus un 20. gs. mēbeles, kas ieguvušas jaunu dzīvi, kā arī tiks pārstāvēti vairāki pašmāju modes zīmoli, piemēram, Olga Re, WAY*, Woodstock boutique un citi.

Tirdziņš paplašinās

Šajā sezonā Riga Flea Market attīstās un tirgotāju skaits ar katru tirdziņu aug. ”Ar katru 2015. gada tirdziņu redzams, ka palielinās interese gan no tirgotāju, gan apmeklētāju vidus, un esam ļoti priecīgi, ka tuvojamies savam mērķim – Eiropas lielāko pilsētu krāmu tirdziņiem,” teic biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.

Brīvdabas koncertu sezonas atklāšana

No 13. maija trešdienās plkst. 19.00 Spīķeru kvartālā visas vasaras garumā norisināsies unikāla 18 brīvdabas koncertu sērija. Koncerti iecerēti kā īpaši Spīķeru skatuvei veidoti, iekļaujot gan vēl nebijušas sadarbības, gan pirmatskaņojumus, gan īpašas koncertprogrammas u.c. Visas sezonas garumā koncertos tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku. Tāpat katrs koncerts tiks papildināts ar unikālu DJ setu sadarbībā ar Rīgas DJ skolu.

Atklāšanas vakara mākslinieki Deniss Paškevičs un Funk Therapy ir viena no vadošajām fanka mūzikas grupām Baltijas valstīs, kas atskaņo oriģinālmūziku labākajās fanka tradīcijās.

Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponista Džona Koltreina daiļradē.

Spīķeru Brīvdabas koncerti norisināsies kvartāla plašajā un mājīgajā laukumā katru trešdienu līdz 16. septembrim. Ieeja – bez maksas. Papildu informācija: spikeri.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas