Spēles Resident Evil izstrādātāji nākuši pie prāta!? Jaunā daļa vairs nebūs “šūteris”!

2 komentāri

Nākamajā mēnesī Losandželosā no 14. līdz 16. jūnijam norisināsies Elektroniskās izklaides Expo izstāde E3, kurā apmeklētāji uzzina par jaunākajām spēlēm, apskata tās demo versijas, bet visaizraujošākā un gaidītākā lieta šajā pasākumā pavisam noteikti būs ilgi gaidītās videospēles Resident Evil 7 izziņošana.

Izstrādātāji Capcom jau tagad saka, ka spēle atgriezīsies vecajās sliedēs, cenšoties pārbiedēt katru, kurš to spēlēs. Viņi saprot, ka visas spēles, kuras iznākušas kopš Resident Evil trešās daļas, tikušas centrētas uz šaušanu jeb FPS žanru. Šoreiz tā vairs nebūs! Spēli izlaist paredzēts 2017. gada otrajā ceturksnī, bet nav izslēgts, ka precīzs datums tiks paziņots pēc mēneša jau pieminētajā izstādē E3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kuzja
  +1

  Kuzja

  Tas laikam saistīts ar to ka Japāņi ir ļoti slikti programmisti, un nekad nav mācējuši parezi izmantot grafiskos dzinējus, un to iespējas. Paskaties uz viņu ātomelektro stacijām-tās ir zemāka līmeņa, kā černobiļas sprāgonis. Mobilie telefoni zem jebkādas kritikas līmeņa. Automašīnas ar kurām tehnisku kļūdu pēc visi sitās nost. Tā ir tauta, kas runājot ar tevi pielieto īpašu melu metodi. Paši viņi neko nekad nav izgudrojuši, bet tāpat kā krievs-visas tehnoloģijas ir nozaguši.Un tikai tapēc, ka ir maza sala attiecībā pret Krieviju neatļaujas īpaši ražot brāķus. Bet no otras puses viņu kondensatori nav nevienam vajadzīgi, tie iztur 1.5 reizes vairāk kā parastie, taču piemēram mātesplates citas detaļas nav paredzētas tādam darba laikam, un šeit vairs nav balansa. Viena daļa ir labi kondensatori, bet pārējā ķīnas musors!

  11.07.2016 17:47

 • Guņa
  +1

  Guņa

  Nākuši pie prāta- tas ir maigi teikts. Galvenā spēles daļa ir spēle iekšā spēlē, kas saistās ar nenormāli ilgo laiku veltītu durvju virināšanai. Tu spēlējot tik daudz laika nepavadi, kā virinot ēkas durvis. Katras durvis tur ir, kā atsevišķa animācija/filmiņa, un kaut kāds sevišķi īpašs moments. Tā kā nevar sarast to spēles izgatavotāju domu, kapēc jāanimē katra durvju virināšana. Atvēri/aizvēri, sekundes simtdaļa-pārejam jaunā iztabā, un lieta darīta, bet te skaties katrām durvīm īpašu filmiņu. Kas tā spēle ir paredzēta monstru likvidēšanai, vai virinātājiem.

  11.07.2016 17:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas