Spārnotā kombinezonā pāri Manhetenai

0 komentāri

Kā zināms, Austriešu gigants “Red Bull”, izceļas ne tikai ar savu produktu – enerģijas dzērienu, bet arī ar daudz un dažādiem ekstrēmiem pasākumiem. X-Fighters, Crushed Ice, Air Race… Saraksts ir garš, kas ļāvis šim zīmolam kļūt par vienu no atpazīstamākajiem pasaulē. Taču ir arī vienreizējie pasākumi, par kuriem ne vienmēr tiek ziņots publiski.

Pirms skaties video, iespējams, der uzzināt, kas īsti ir redzamā nodarbe: “Wingsuit ir izpletņlēkšanas disciplīna, apvienojot brīvo kritienu ar iespēju izbaudīt putna lidojumu. Sportistus mēdz dēvēt arī par cilvēkiem – putniem, jo lēcienos tiek izmantoti īpaši kostīmi jeb spārnoti kombinezoni, kas, savienojot rokas un kājas, izveido spārnus,” tā wingsuit.lv Ātrums un adrenalīns mijiedarbojas, sniedzot neaizmirstamas sajūtas – pieci lidotāji sasniedza 118 mph/h (189 km/h) lielu ātrumu, 3,2 kilometrus veicot nieka divās minūtēs. Un tās noteikti ir divtik lielas, ja traucies pāri vienai no pasaules lielākajām metropolēm. Pateicoties mazajai un kompaktajai GoPro kamerai, tas viss ticis arī iemūžināts.

Starp citu, arī pār mūsu galvaspilsētu ir laidies jaunietis līdzīgā “uzvalkā”. Video skaties šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas