Somi, kas galīgi “saspiedušies”!

0 komentāri

Un šoreiz tas ir tiešā nozīmē – kāds soms (vai, iespējams, vairāki somi) ir izveidojis video vietnes YouTube kanālu, kurā vienkārši… saspiež lietas! Ar hidraulisko presi.

Spriežot pēc internetā pieejamās informācijas, pasaulē populārs šis kanāls kļuvis tikai pavisam nesen – marta vidū, bet pirmais video, kurā mistiskais personāžs saspiež golfa bumbiņu, publicēts 6. oktobrī. Viņš “salasījis” vairāk nekā 280 tūkstošus sekotāju, kas ir iespaidīgs skaitlis, bet populārākais materiāls skatīts pat vairāk nekā 3,4 miljonus reižu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Autors, visticamāk, strādā kādā Somijas rūpnīcā un brīvajos brīžos sev kavē laiku ar šādām aktivitātēm. Ar viņa darbiem var iepazīties šeit, kā arī zemāk!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas