Sokolovs: Manuprāt, ir muļķīgi cilvēkus dalīt pēc orientācijas

0 komentāri

Pēc ārlietu ministra Edgara Rinkeviča atklātā paziņojuma par savu netradicionālo orientāciju, Latvijas sabiedrībā rasiījušās plašas diskusijas. Par šo tematu viedokli paudis arī plaši pazīstamais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. ”Es neesmu gejs. Neesmu pat biseksuāls. Vīrieši man nekad nav izraisījuši dziļas jūtas un nekad nav piesaistījuši seksuāli. Toties, man nav aizspriedumu. Man nav bailes no savām domām, savām jūtam un savām vēlmēm,” savā Facebook profilā paudis Sokolovs.

Fragments no Sokolova pēdējā ieraksta Facebook.com:”Manuprāt, ir muļķīgi cilvēkus dalīt pēc orientācijas, jo kritēriji šādam sadalījumam ir ļoti neskaidri- kurš skaitās gejs un kurš neskaitās? Piemēram, vīrietim patīk sekss trijatā – kad ir divi vīrieši un viena sieviete- viņš uzskata, ka divi puiši var sniegt meitenei daudz vairāk baudas. Viņam patīk variants, kad vagīnā vienlaicīgi ir divi locekļi. Viņam patīk sajūta, kad otrs loceklis spiežas pie viņa locekļa. Vai viņš ir gejs? Es uzskatu, ka dalīt cilvēkus pēc seksuālas orientācijas ir tikpat bezjēdzīgi kā dalīt pēc matu krāsas vai pēc tā, kas kuram garšo.”Pilnu rakstu lasiet šeit.
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas