Sokolovs atklāj savu noslēpumu, kā iespējams visas savas klientes nofotografēt skaisti!

0 komentāri

“Man dzīvē notika liels notikums – es uzrakstīju grāmatu, kuru rakstīju trīs gadus,” Bez Tabu Dzīves smalkumiem pastāstīja skandalozais fotogrāfs, kādreizējā sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs un Dejo ar zvaigzni dalībnieks Aleksandrs Sokolovs. 184 lappušu veikumā ir apkopoti 80 viņa paša piedzīvoti stāsti.

Es ilgi domāju, kuru modeli nofotogrāfēt vākam – kaut kādu esošo vai bijušo draudzeni, bet tad citas sievietes apvainosies. Ņemt kaut kādu meiteni no aģentūras, tam arī nav nekāda sakara. Un tad es sapratu, ka viena no skaistākajām sievietēm, kuru pazīstu, ir mana vizāžiste Katrīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aleksandrs Sokolovs vēlas lauzt stereotipu, ka fotografēt var tikai ļoti slaidas sievietes. Zemāk noskaties Bez Tabu Dzīves smalkumu materiālu, kurā Baiba Runce centās noskaidrot, kā viņam izdodas nofotografēt visas savas klientes tik skaisti.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas