Šokolādes tērpi sajūsmina modes pazinējus

0 komentāri

Daudziem, iespējams, tas vairs nav nekāds brīnums, ka šokolādi var ne tikai ēst, bet izmantot arī citādāk. Modes skate Parīzē skatītājus pārsteigusi ar dažādiem no šokolādes darinātiem tērpiem.

Sadarbojoties dizaineriem un konditoriem, tapušas īpašas no šokolādes veidotas kleitas. Skatītāju lielāko sajūsmu izraisījusi kleita un cepure, kas veidotas no šokolādes tauriņiem. Neparasto tērpu veidotāji atzinuši, ka pats grūtākais bijis nodrošināt, lai šokolāde neizskustu. Arī tērpu demonstrēšana modelēm prasīja zināmu izveicību, lai trauslos darinājumus nesalauztu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šokolādes tērpu modes skate atklājusi Salon du Chocolat pasākumu, kas ik gadu pulcē simtiem pasaules labāko konditorejas meistaru.

Skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas