Šokējošs eksperiments: Cik viegli bērni mājās ielaiž svešinieku?

0 komentāri

Sociālajos tīklos augstu popularitāti pēdējā laikā ieguvis blogeris Džouijs Saladss (Joey Salads), kurš regulāri Youtube ievieto ne vien dažādus joku video, bet arī eksperimentus, kuros pēta bērnu drošību gan ielās, gan mājās.

21 gadu vecais jaunietis jau iepriekš pētījis, cik viegli var aizvilināt bērnus no rotaļu laukuma, piedāvājot viņiem paspēlēties ar kucēnu. Savā jaunākajā eksperimentā Džouijs pēta, vai un cik viegli ir iekļūt mājā, bērnam uzdodoties par vecāku draugu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visi eksperimenti notikuši ar iepriekšēju saskaņošanu ar vecākiem, tomēr pašiem bērniem par to nebija ne jausmas.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas