Šokējoši: klajā nācis video, kurā leģendārais Džons Lenons ņirgājas par slimiem bērniem

0 komentāri

Internetā nopludināts video, kurā kādreizējās britu supergrupas The Beatles līderis – nelaiķis Džons Lenons – kāda koncerta laikā, kas, visticamāk, tika veltīts bērniem, kas cieš no garīgām slimībām, diezgan atklāti ņirgājies par viņiem.

Publiski gan neviens šo video nav atļāvies komentēt, bet šis ir tikai vēl viens pierādījums tam, ka Lenonam bija ļoti skarbs humors, kas atklājas arī šajā materiālā. Tiesa, daudzi tajā laikā pie leģendārā komponista izteikumiem bija jau pieraduši, bet tas nemaina to, ka lielākie pasaules tabloīdi jau paspējuši nopublicēt šo video un nosodīt viņa rīcību.

FOTO

Lenons mira 1980. gadā, kad Ņujorkā viņu ar vairākiem šāvieniem nogalināja kāds fanātisks fans vārdā Marks Čepmens. Leģendas vēsta, ka viņa slepkavam pēc nodarītā esot vaicāts, vai viņš pats saprotot, ko ir izdarījis, un viņa atbilde bija šāda: “Jā, es nogalināju Džonu Lenonu!”

P.S. Cilvēkiem ar vājiem nerviem neiesakām šo video skatīties!

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas