Šodien Vinnija Pūka dzimšanas diena un visu plīša lācīšu diena. Vai tu savu jau apsveici?

0 komentāri

Mums katram bērnībā bijusi virkne rotaļlietu, tomēr mīļākā no visām bijusi tikai viena. Daļai – tieši plīša lācītis. Šī ir tā diena, kad vari savu lāčuku sabučot un apsveikt, jo šodiena viņam ir īpaša!

9. septembrī pasaulē tiek svinēta Plīša lācīšu diena. Izrādās, Eiropā un Amerikā plīša lācīšus sāka ražot pirms vairāk nekā 100 gadiem – 1907. gadā. Nu tā ir viena no populārākajām bērnu rotaļlietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un tas vēl nav viss! Nav nekāds noslēpums, ka slavenākais plīša lācēns pasaulē ir Vinnijs Pūks. Šodien aprit 101 gads, kopš Alans Aleksandrs Milns radīja šo pasaku tēlu.

Daudz laimes dzimšanas dienā, lācīti Pūk!

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas