Smieklīgi: Vējoņa runas laikā Dziesmu svētku kopkoris dzied Uz to mums atkal jāiedzer…

0 komentāri

Svētdien, 12. jūlijā, Mežaparka Lielā estrāde pulcēja skatītāju tūkstošus, kuriem bija iespēja vērot šā gada Skolēnu dziesmu un deju svētku lielkoncertu. Tajā piedalījās 13 tūkstoši dziedātāju no visas Latvijas, un viens brīdis, iespējams, ieies šo svētku vēsturē.

Šī bija pirmā Raimonda Vējoņa uzruna tautai tik lielas “dzīvās” publikas priekšā kā Latvijas Valsts prezidentam. Ņemot vērā viņa pašu pirmo izteikumu uzreiz pēc tam, kad Saeimā tika ievēlēts savā jaunajā amatā – “Nu ko, laikam jāierauj!” -, kas izsauca vētru gan sociālajos tīklos, gan arī visos masu medijos, tam par godu kāds vīru koris brīdī, kad Vējonis tik tikko sāka savu runu, to mazliet patraucēja ar dziesmu “Uz to mums atkal jāiedzer”. Cerams, jaunajam prezidentam ar humora izjūtu viss ir kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas