Smieklīgi: skarbais deju profesionālis Agris Daņiļevičs iejūtas Mistera Bīna tēlā

1 komentārs

Vai ir iespējams kustēties dejā tā, kā to dara Misters Bīns? To no horeogrāfa un deju profesionāļa Agra Daņiļeviča centās noskaidrot raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumu vadītājs Ēriks Palkavnieks.

Deju studijas Dzirnas vadītājs atzina, ka pats ļoti sen nav dejojis un “tikai ar gudru ģīmi sēžot zāles stūri”. “Lai gan tik traki jau arī nemaz nav, kaut ko jau arī padejoju!” smaidot atzīst vairāku TV šovu žūrijas loceklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Lai nu kā, Ē. Palkavnieks pirms šīs tikšanās ir sagatavojies un paņēmis līdzi video, kur dejo Misters Bīns. Profesionāļa izaicinājums bija atdarināt viņu. Kā Agrim tas izdevās? Kā arī viņa komentāru pēc dejas skaties raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumu sižetā!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • paula★ BUNCE★
    0

    paula★ BUNCE★

    Ohoo šo deju dejoju popiela skola .labi sanaca;)

    16.04.2016 10:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas