Smieklīgi: še, tev, burkāns sejā, metīsimies dejā – Dona jaunais hits kopā ar supergrupu Dziļi violets!

1 komentārs

Reizēm arī nopietni mūziķi, kuri plašākai publikai pazīstami ar nopietniem, sirdi plosošiem skaņdarbiem, mēdz “izlīst no rāmjiem” un pierādīt, ka arī viņiem ir laba humora izjūta. To parādījis arī Latvijā pazīstamais mākslinieks Artūrs Šingirejs jeb Dons, kurš sadarbībā ar Pusnakts sarunu šova septiņos ar Jāni Skuteli pavadošo grupu Dziļi violets ierakstījis dziesmu, uzfilmējis tai arī videoklipu un devis novērtēšanai mums.

Dziesmas nosaukums ir Dobeles sniegavīri, un šajā dziesmā vairāk uzmanība jāpievērš Dona spēcīgajam un baudāmajam vokālam, taču, ja vēlaties pasmieties, arī vārdi šim skaņdarbam jums tīri labi ies pie sirds. Fonā redzamie puiši ir jau no pieminētās grupas Dziļi violets.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas