Smieklīgi! Neliela kļūme seriāla UgunsGrēks sērijā!

17 komentāri

Raidījumam Bez Tabu ir vērīgākie skatītāji! To pierāda arī kāda skatītāja iesūtītais fotoattēls no seriāla Ugunsgrēks jaunākās sērijas!

“Sveiki! Ceturtdienas seriāla UgunsGrēks sērijā ieviesusies interesanta kļūda … dabūjām kārtīgi izsmieties! Ar cieņu Andris!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
17 komentāri

TOP komentāri

 • IVA
  +6

  IVA

  PIEKRĪTU, TAK NESKATIETIES, JA SŪDS, KO JŪS TE VARAT GAUSTIES UN ČĪKSTĒT!

  09.05.2016 23:32

 • nekas
  +3

  nekas

  kaut kāds stulbums,tur ir iebraucamā vieta,bārs arī,neviena nav uz vietas,vajag zvanīt zvaniņu...priekš kam,sabāz pilnu somu un prom...diemžēl esmu strādājis Bīriņu pilī un zinu ka tas ko rāda filmā,ir slima suņa murgi!

  09.05.2016 20:08

 • Elisa
  +2

  Elisa

  Apbrīnojami, cik grūti daudziem saprast kas ir "seriāls" un kas ir "filma uz patiesiem dzīves notikumiem" . Ļoti daudz aizmirst, ka Uguns grēks ir seriāls, tas ir normāli , ka tur notikumi atšķiras no patiesības, tāpēc jau tas ir seriāls. Latviešu Hameleonu rotaļas. Latviešu aktieri ir tiešām malači.

  10.05.2016 13:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas