Smieklīgi: kas notiek ar zagļiem, kad velosipēdam tiek pievienots elektrošoks…

0 komentāri

Izjokošanas giganti TwinzTV, kas YouTube vietnē savā kanālā pulcē vairāk nekā miljonu sekotāju jeb abonentu, laiduši klajā savu jaunāko veikumu, kurā tiek parādīts, kas notiek, ja velosipēdam tiek pievienots elektrošoks un kāds braucamo mēģina nozagt.

Velosipēdu zagļi ir aktuāli ne tikai pie mums gada siltajos mēnešos, bet arī citur pasaulē. Tieši šā iemesla dēļ savu velosipēdu nedrīkst atstāt nepieslēgtu nekur, taču, kā būtu, ja tā izdarītu, turklāt speciāli? Turpmāk redzamajā video galvenajā lomā ir kāds “rumaks”, kas tiks nozagts vairākas reizes, taču beigu beigās neviens ar to nekur neaizbrauks. Apskaties, kāpēc!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas