SMIEKLĪGI! Baiba, kad Tu pēdējo reizi vilki džinsu bikškostīmu?

0 komentāri

Tā kā sestdien visā Latvijā cilvēki dosies talkot, piektdien raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi sniegs padomus talkošanai piemērota apģērba izvēlē. Raidījuma vadītāja Baiba Runce uz kopīgu iepirkšanos uzaicinājusi grupas Gain Fast solistu Kasparu Zlidni.

Jautrība sākusies jau tad, kad stiliste Gita Šildere Behmane uzdevusi Baibai jautājumu, kad viņa pēdējo reizi piemērījusi džinsu bikškostīmu? Kaspars Zlidnis pajokojis, ka droši vien laikā, kad viņa bijusi grupas Mixeri fane.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektdien Bez Tabu: Dzīves Smalkumos vēro Baibas un Kaspara jautro deju pie dziesmas “Esi reāls”, pavadi veselu dienu ar dziedātāju Lindu Leen, kā arī daudzi citi pārsteigumi – rītvakar plkst. 20:20, kanālā Tv3!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas