Slavenie Berlīnes lāči viesojas Kubā

0 komentāri

Kubas galvaspilsētas Havanas centrā gozējas vairāk nekā 120 lāči. Tiesa, nevis īsti lāči, bet no stiklašķiedras radīti. Neparastā ekspozīcija tapusi Vācijā un ceļo pa pasauli, popularizējot toleranci un sapratni starp nācijām.

Slavenie Berlīnes ceļojošie lāči līdz pat marta sākumam būs redzami Svētā Asīzes Fransiska vārdā nosauktajā laukumā Kubas galvaspilsētā. Apmēram 2 metrus augstās statuetes veidotas no stiklašķiedras un jau pabijušas 30 pilsētās piecos kontinentos. To dzimtene ir Berlīne, kur tās pirmoreiz tika izliktas apskatei 2002 gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lāču ekspozīcijas nonākšana Kubā sakrīt ar diplomātisko kontaktu atjaunošanu starp komunistisko valsti un ASV, kā arī ar 40 gadadienu kopš tika atjaunoti diplomātiskie kontakti starp Vāciju un Kubu. Kubā apskatāmi 128 lāči.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas