Slaveni futbolisti un pat Jēzus Kristus nav šķērslis brazīliešu frizierim

0 komentāri

Arī frizieris var radīt mākslas darbus. To lieliski apliecinājis kāds jauns brazīlietis, kurš uz savu klientu galvām izskuj gan slavenu futbolistu portretus, gan citus attēlus, kas top pēc klienta vēlēšanās.

27 gadus vecajam frizierim un salona īpašniekam Nariko matu griešana ir gēnos. Viņa vectēvs un onkulis bija frizieris, un šo amatu viņš apguvis jau kopš agras bērnības.

Nariko uzskata, ka arī frizieris var būt īsts mākslinieks, un to apliecina ar saviem darbiem. Klientu, kuri vēlas uz sava pakauša nēsāt savu elku attēlus, nav mazums. Nariko piedāvā gan melnbaltas, gan krāsainas attēlu versijas. Neparastā friziera klientu vēlmes mēdz būt ļoti atšķirīgas. Kāds uz pakauša vēlas izskūt sava mīļākā futbolista portretu, un reiz uz pakauša radīts pat Jēzus Kristus attēls un Leonardo da Vinči gleznas Pēdējais vakarēdiens kopija.

Par mākslinieka pūlēm ir attiecīgi jāmaksā. Ja par ikdienišķāku matu griezumu Nariko salonā ir jāšķiras no 7 līdz 16 dolāriem, tad par izvēlēto attēlu vai gleznu kopijām tiek prasīti 40 līdz 50 dolāru.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas