Slaveni futbolisti un pat Jēzus Kristus nav šķērslis brazīliešu frizierim

0 komentāri

Arī frizieris var radīt mākslas darbus. To lieliski apliecinājis kāds jauns brazīlietis, kurš uz savu klientu galvām izskuj gan slavenu futbolistu portretus, gan citus attēlus, kas top pēc klienta vēlēšanās.

27 gadus vecajam frizierim un salona īpašniekam Nariko matu griešana ir gēnos. Viņa vectēvs un onkulis bija frizieris, un šo amatu viņš apguvis jau kopš agras bērnības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nariko uzskata, ka arī frizieris var būt īsts mākslinieks, un to apliecina ar saviem darbiem. Klientu, kuri vēlas uz sava pakauša nēsāt savu elku attēlus, nav mazums. Nariko piedāvā gan melnbaltas, gan krāsainas attēlu versijas. Neparastā friziera klientu vēlmes mēdz būt ļoti atšķirīgas. Kāds uz pakauša vēlas izskūt sava mīļākā futbolista portretu, un reiz uz pakauša radīts pat Jēzus Kristus attēls un Leonardo da Vinči gleznas Pēdējais vakarēdiens kopija.

Par mākslinieka pūlēm ir attiecīgi jāmaksā. Ja par ikdienišķāku matu griezumu Nariko salonā ir jāšķiras no 7 līdz 16 dolāriem, tad par izvēlēto attēlu vai gleznu kopijām tiek prasīti 40 līdz 50 dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas