Skutelis šova laikā aizsvilstas un savus padotos nosauc par “cirvjiem” – joks vai tomēr nē?

2 komentāri

Iznācis jau kārtējā Pusnakts sarunu šova ar Jāni Skuteli epizode, kurā viesojās viens no populārākajiem jaunajiem režisoriem Vladislavs Nastavševs. Sarunas otrajā daļā pašā sākumā viesis lūdza, lai viņu filmējot tikai no viena sāna, jo tā izskatoties labāk, un tur vakara vadītājs pamatīgi aizsvilās.

Kopumā saruna, protams, kā jau ierasts, bija par un ap Nastavševa profesionālajām gaitām – iestudējumiem Cerību ezers un jaunāko viņa veikumu Melnā Sperma. Neiztika arī bez jociņiem, taču vienā brīdī jaunais režisors lūdza filmēt tikai vienu sejas pusi, jo tā viņš izskatoties labāk, par ko komiķis bija pamatīgi sašutis, jo viņam esot jāstrādā ar “cirvjiem”. Ņemot vērā, ka visa zāle gardi smējās, kā arī šis incidents netika izgriezts, visticamāk, tas bija labi izspēlēts joks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video – sarunas 1. daļa

Sarunas 2. daļa

Sarunas trešā daļa

2 komentāri

TOP komentāri

 • tūdaliņš
  0

  tūdaliņš

  a

  05.12.2015 18:14

 • tūdaliņš
  0

  tūdaliņš

  šī raksta autoram vajadzētu zināt kad tas ir humoršovs, un nevajag katru joku sagrozīt un taisīt drāmu ar skaļiem virsrakstiem. ja šo būtu rakstījuši delfi tad būtu saprotams bet te .......?

  05.12.2015 18:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas