Skunkss dzīvajā ēterā “apspricē” raidījuma vadītāju

0 komentāri

Kādā ASV televīzijas rīta raidījumā bija uzaicināts kāds dzīvnieku mīļotājs, kurš iepazīstināja skatītājus ar dažādiem dzīvnieciņiem, tostarp ar skunksu, kas pazīstams ar savu neparasto aizsargreakciju.

Skunksi ir slaveni ar spēju izdalīt ļoti spēcīgi smirdīgu aromātu, kas tiem noder kā aizsardzības līdzeklis. Par nelaimi, tas dzīvnieciņam atgadījās ētera laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā vēlāk izrādījās, uzaicinātais viesis bija izspēlējis tikai ļaunu joku, apšļācot raidījuma vadītāju ar ūdeni.

Skaties foto!

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas