Skolotājs bildinājuma izteikšanā iesaista skolēnus

0 komentāri

Ne viens vien vīrietis lien no ādas ārā, lai izdomātu, kā vislabāk bildināt savu iemīļoto. Par interneta sensāciju kļuvis video, kurā iemūžināts kāda jauna amerikāņu skolotāja liktenīgais lūgums.

Skolotāja Džonatana Holta iemīļotā ir viņa kolēģe – skolotāja Īrisa. Jaunajam vīrietim bija pārliecība, ka viņa izredzētajai jābūt ļoti labā garastāvoklī, lai uz bildinājumu sagaidītu pozitīvu atbildi. Tāpēc skolotājs bildināšanā iesaistīja visu Īrisas klasi. Jauniešiem tika izdalīti konfekšu gredzeni un dots uzdevums stundas vidū sākt vienam pēc otra krist uz ceļiem un izteikt bildinājumu savai skolotājai. Skolēni spurgdami darīja, ko skolotājs viņiem bija licis. Tiesa, ne visi paspēja bildinājumus izteikt, jo telpā iesteidzās pats Džonatans. Viņš steigšus krita uz ceļiem, lai laikus paspētu noķert jautrības pārņemto līgavu, kas uz liktenīgo jautājumu atbildēja ar skaļu jāvārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad saderinātie ļāvās romantiskai pastaigai pa skolas gaiteņiem, kur lidoja baloni un koncertu sniedza skolas zēnu rokgrupa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas