Skeito cauri 5001 balonam

0 komentāri

Ko tikai neizdomās, lai jau tā interesantām nodarbēm pievienotu vēl nedaudz asumiņa – šie jaunieši no Lindonas savā skeitparkā ar nosaukumu “Banzai” izdomājuši, ka tāpat lēkāt pa rampām ir pārāk neinteresanti. Uzpūtīsim un piemetīsim pilnas telpas ar baloniem. Kāpēc pie reizes to arī nenofilmēt?

Vai jūs vispār esat dzirdējuši pirms tam par tādu pvietu ar nosaukumu Lindona? Tā ir maz pilsēta Jūtas štatā, kurā dzīvo tikai aptuveni 10 tūkstoši iedzīvotāju, tomēr tagad tā pasaule kļuva nedaudz populārāka, jo vietējā skeitparka braucēji ir izdomājuši, kā braukšanu un lēkāšanu padarīt vēl interesantāku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas