Skaties.lv lasītāji un žūrija izlēmuši, kura būs KLUBA meitene 2015!

0 komentāri

Titula KLUBA meitene 2015 ir noskaidrota – ar lielu balsu pārsvaru uzvarēja Ilze – stiliste no Dobeles puses! Uzvarētāja tika noskaidrota, ņemot vērā lasītāju balsojumu un žūrijas vērtējumu. Visiem balsotājiem liels paldies par aktivitāti, meitenēm – par uzdrīkstēšanos un izturību.

Ilzei balvā tiek KLUBA meitenes tituls un iespēja kļūt par žurnāla vāka modeli. Sirsnīgi sveicam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotosesiju ar Ilzi varēsit skatīt 2016. gada pirmajos žurnāla KLUBS numuros. Savukārt portālā Skaties.lv varēsit skatīt fotoreportāžu no fotosesijas, kurā Ilze pozēs žurnāla vākam.

Acīgākie droši vien pamanīja, ka konkursa gaitā vadību sākumā pārņēma Ieva ar uzticamo “draugu” Džeku Danielu, tomēr, tuvojoties finišam, situācija mainījās. Balsojums par bildi, kas tapusi pēc labi padarīta darba siena vālā, strauji uzņēma apgriezienus…

Savukārt žūrijas simpātiju tituls ticis Jūlijai – meitenei, kuras konkursa foto tapis Norvēģijas sniegā. Arī šīs nominācijas ieguvējai nākamā gada laikā paredzēts uznāciens žurnāla KLUBS slejās.

KLUBA meitene 2015 dalībnieču foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas