Skārletas O’Hāras kleita izsolīta par 137 000 dolāru

0 komentāri

Sestdien par 137 000 ASV dolāru (126 700 eiro) izsolīta pelēkas un melnas krāsas kleita, kuru 1939. gada filmā Gone with the Wind (Vējiem līdzi) valkāja Skārletas O’Hāras lomas atveidotāja Vivjena Lī.

Izsolē tika pārdoti vairāk nekā 150 ar filmu saistīti priekšmeti. Tie nāca no kinostudijas Universal Studios bijušā frizūru un grima nodaļas vadītāja Džeimsa Tamblina kolekcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tamblins 60. gados sāka kolekcionēt kinolentes Gone with the Wind piemiņlietas. Viņa kolekcijā bija vairāk nekā 300 000 lietu, norāda izsoļu nama Heritage Auction pārstāvji.

Kādā tērpu ražotāja Western Costume Company apmeklējuma laikā Tamblins pamanīja kleitu mētājamies uz grīdas. To bija paredzēts izmest, taču Tamblins pārliecināja šuvējus pārdot to viņam par 20 dolāriem (18,5 eiro).

Tamblina kolekcija tikusi izrādīta ASV.

Izsolē tika pārdota Lī valkāta salmu cepure, kā arī Reta Batlera lomas tēlotāja Klārka Geibla uzvalks, kas bija redzams filmā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas