Skandāls: afroamerikāņu dzimšanas dienas ballītē ar vairākiem džipiem ierodas kukluksklana pārstāvji

0 komentāri

Ņemot vērā šīs organizācijas pēdējā laika aktivitātes, ar gājienu kukluksklana pārstāvjiem nepietika, tāpēc viņi rīkojuši “reidus” arī pēc tam. Viens no tādiem beidzies arī ar skandālu medijos un policijas iejaukšanos, jo viņi uzdrīkstējušies ierasties pie kādas afroamerikāņu ģimenes uz dzimšanas dienas svinībām, ziņo tabloīds Mirror.

Kukluksklans ir rasistiska rakstura organizācija, kas cīnās par balto rasu interesēm ASV. Pēdējā laikā ārvalstu medijos lasāms, ka šie “cīnītāji” īpaši sarosījušies, veicot dažāda rakstura mītiņus un pat “reidus”. Viens no tādiem norisinājies nedēļas nogalē, turklāt tas bijis ne jau parasts apmeklējums – kukluksklana pārstāvji bija bruņojušies ar ieročiem un dažāda veida nažiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

Video materiālā redzams un dzirdams, kā baltie ar dažādām rupjībām un rasistiskiem saukļiem nolamā uz svinībām sanākušos, turklāt nelūgtie viesi bijuši diezgan lielā skaitā, jo uzfilmētajā video garām mājai pabrauc vairāki džipi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas