Skandāla ēnā tiek kronēta Krievijas skaistākā meitene

0 komentāri

Nedēļas nogalē par Mis Krievija 2015 atzīta 21 gadu vecā Sofija Nikitčuka, mākslas studente no Jekaterinburgas. Taču pats skaistumkonkurss neiztika bez skandāla – tiek ziņots, ka šova vadītājs Aleksandrs Belovs dažas dienas pirms pasākuma esot piekāvis savu draudzeni Annu Kalluči.

Konkursa uzvarētāja tika pie zelta troņa, balvas 60 000 eiro apmērā un iespējas pārstāvēt Krieviju Mis World skaistumkonkursā, kas ir viens no prestižākajiem šāda veida pasākumiem pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti, ka šā gada Krievijas skaistākā meitene var lepoties ne tikai ar dabisku skaistumu, bet arī izcilību akadēmiskajā pasaulē, jo viņa varētu beigt studijas ar tā saucamo sarkano diplomu, kas liecina par teicamu novērtējumu studiju procesā.

Tikmēr piekautā Kalluči izplatījusi bildes, kurās redzams pamatīgs zilums zem acs, kā arī brūce kakla rajonā.

Pats Belovs gan noliedz, ka būtu saistīts ar uzbrukumu draudzenei.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas