Skaitļu maģija jeb ko nozīmē skaitļi, ko redzam vairākkārt

0 komentāri

2. 222

2/11

Piemēram, jūs bieži ieraugāt skaitļu kombināciju 1111 – šķiet, ka katru reizi, kad skatāties pulkstenī, tas rāda 11:11, vai, braucot ar automobili, redzat, ka pirms jums brauc automašīna ar šādu numuru. Pie sevis noteikti nodomājat: ”Tā ir zīme… Tikai ko šie skaitļi man vēlas pateikt?”

Lūk, sniedzam ieskatu dažu maģisko skaitļu nozīmē. Arī, ja redzat divu, trīs vai četru skaitļu kombināciju, to var interpretēt pēc šā skaidrojuma:

111

Foto: markus spiske, Flickr

Foto: markus spiske, Flickr

Pavērojiet, kādas pašreiz ir jūsu domas. Pārliecinieties, vai tiešām gribat, lai tas īstenotos, vai tieši otrādi. Šo skaitļu secība nozīmē, ka jums ir lielas iespējas savas domas realizēt ļoti īsā laikā. 111 izskatās kā zibspuldze, kas parāda jūsu domu fizisko formu. Vai esat apmierināti ar tām? Ja nē, tad savas domas steidzīgi mainiet.

2. 222

2/11
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas