Skaisti FOTO: Japānā sācies ķiršu ziedēšanas laiks

0 komentāri

Tokijā sācies viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem japāņu dzīvē – ķiršu ziedēšana. Par to, ka sācies sakuras ziedēšanas laiks, oficiāli paziņojusi Japānas Meteoroloģijas aģentūra.

Šis ir viens no gada gaidītākajiem paziņojumiem japāņu dzīvē. Ķiršu ziedēšanas sākums tiek noteikts pēc viena īpaša koka, kas atrodas Jasukuni svētnīcā Tokijā. Ķiršu ziedēšanas laiks oficiāli tiek paziņots, ja kokā uzplaukuši vismaz pieci ķiršu ziedi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad tie uzziedējuši dažas dienas ātrāk, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Līdz ar ķiršu ziedēšanu atkāpjas garā ziema un sākas pavasaris, kas simbolizē jaunu sākumu, ko japāņi arī plaši svin.

Šajā laikā tūkstošiem cilvēku dodas uz parkiem, kur zem ziedošajiem ķiršiem bauda pikniku. Parasti neiztrūkstoša to sastāvdaļa ir arī kāds stiprāks dzēriens, jo, saskaņā ar likumu, Japānā alkohola lietošana parkos nav aizliegta.

Tokijā ķirši parasti zied no marta beigām līdz aprīļa sākumam.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas