Šipkēvics juniors pie Skuteļa atklāti par Instrumentiem, identitātes problēmām un pozitīvo depresiju

0 komentāri

Pusnakts sarunu šovā septiņos ar Jāni Skuteli šoreiz viesis bija mūziķis Jānis Šipkēvics juniors, kurš pozitīvā gaisotnē interesentiem pastāstīja, kas noticis ar grupu Instrumenti, kā arī raidījuma laikā tika mēģināts noskaidrot, kā cilvēki tiek galā ar skumjām, ka Ziemassvētki jau tūlīt beigsies.

Tika radīta arī ļoti normāla Ziemassvētku dziesma, kas kādu skatītāju pavisam noteikti iedzina vieglā, iespējams, pozitīvā depresijā, kur tika pārveidota Priecīgi Ziemassvētki klāt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķis atklāja, ka Instrumenti ir sveiki un veseli, nekur nav pazuduši, kas nozīmē labas ziņas grupas faniem – ļoti iespējams, ka no viņiem jaunu dziesmu apkopojumu sagaidīsim jau nākamā gada ziemas saulgriežu laikā. Tika arī rādīts materiāls, kurā asprātīgā veidā tika parādītas skumjas un ilgas ar Reini Sējānu galvenajā lomā.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas