Simfoniskais orķestris pārsteidz ar koncertu lielveikalā

0 komentāri

Vācijas simfoniskais orķestris sarīkojis koncertu kādā no Berlīnes lielveikaliem. Kopumā tajā piedalījušies ap tūkstoš mūziķu.

Flašmobs jeb zibakcija nav nekas jauns un pasaulē notiek bieži, taču pasākuma organizētājs – pasaulē pazīstamais japāņu izcelsmes amerikāņu diriģents Kents Nagano – ko tādu darījis pirmo reizi. Maestro sadarbojies teju ar visiem izcilākajiem orķestriem – Vīnes, Berlīnes un Ņujorkas filharmoniķiem, Čikāgas, Londonas un Monreālas simfonisko orķestri un izaicinājumam sarīkot zibakciju lielveikalā piekritis pēc meitas iedrošinājuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

””Tev ir jābūt atvērtam,” viņa teica. Nebaidies no tā, vienkārši esi starp cilvēkiem un tu būsi pārsteigts, kādas jaunas iespējas tie tev atklās,” saka Berlīnes Simfoniskās skolas audzēkne Luīza Laborīu.

Zibakcijā diriģents sadarbojies ar Vācijas simfonisko orķestri, kā arī citiem mūziķiem, kuriem tā bija lieliska iespēja pabūt kopā ar vienu no pasaulē pazīstamu diriģentiem.

”Kad es paskatos uz cilvēkiem visapkārt, ir tik patīkami vienkopus redzēt vairākas paaudzes, kuri ir šeit atnākuši, gan bērni, gan vecāki ļaudis. Tā ir arī lieliska iespēja visiem vienkopus strādāt pie kaut kā viena. Kopumā akcijā noskatījās pusotrs tūkstotis veikala apmeklētāju, kuriem bija iespēja baudīt Verdi, Vāgnera un Bizē klasiskās mūzikas skaņdarbus izcilā diriģenta vadībā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas