Silova: Modē ir bēša toņa salikums ar brūnu un melnu

0 komentāri

Modes eksperte un žurnāliste Maija Silova atklāj, ka šajā rudenī aktuāli ir bēšīgie toņi, kas kombinēti ar brūnu vai melnu krāsu. ”It kā tā ir klasika, kas dažam varbūt liekas garlaicīga, bet visa pasaulē tā ir tāda kā galvenā tendence,” skaidro M. Silova.

Pati Silova uz Rīgas Modes nedēļas atklāšanu ieradās tērpā, kas apstiprina viņas paustās atziņas par modes tendencēm pasaulē. Viņas tērps bija melns ar bēšu etnogrāfisku rakstu. Raksturojot savu tērpu, M. Silova atklāj, ka tērpu radījis apģērbu zīmols Temporary London, kas mēdz rotaļāties ar etnogrāfiskiem elementiem. ”Man tas iepatikās, ka tam ir sava noskaņa.  Tas nav tik klasisks, tajā pašā laikā arī nav pārlieku ekscentrisks, kas man nebūtu tuvs,” par zelta griezumu tērpa izvēlē stāsta M. Silova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas