Silova: Modē ir bēša toņa salikums ar brūnu un melnu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Modes eksperte un žurnāliste Maija Silova atklāj, ka šajā rudenī aktuāli ir bēšīgie toņi, kas kombinēti ar brūnu vai melnu krāsu. “It kā tā ir klasika, kas dažam varbūt liekas garlaicīga, bet visa pasaulē tā ir tāda kā galvenā tendence,” skaidro M. Silova.

Pati Silova uz Rīgas Modes nedēļas atklāšanu ieradās tērpā, kas apstiprina viņas paustās atziņas par modes tendencēm pasaulē. Viņas tērps bija melns ar bēšu etnogrāfisku rakstu. Raksturojot savu tērpu, M. Silova atklāj, ka tērpu radījis apģērbu zīmols Temporary London, kas mēdz rotaļāties ar etnogrāfiskiem elementiem. “Man tas iepatikās, ka tam ir sava noskaņa.  Tas nav tik klasisks, tajā pašā laikā arī nav pārlieku ekscentrisks, kas man nebūtu tuvs,” par zelta griezumu tērpa izvēlē stāsta M. Silova.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas