Šiki! Kāds Rīgas advokāts uz darbu dodas ar helikopteru

2 komentāri

Kādēļ nīkt piektdienas garajos sastrēgumos, ja tos iespējams aplidot? Kāds galvaspilsētas iedzīvotājs pat uz darbu un mājup dodas “ar klasi”!

Interneta tīmeklī nonācis video, kurā redzams, kā pa galvaspilsētas ”ielām” pārvietojas helikopters. Mēļo, ka ar to no darba mājup dodas kāds advokāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zinātāji stāsta, ka Sporta ielā šis transportlīdzeklis manāms visai bieži, tāpēc, spriežot pēc regularitātes, šī persona patiešām helikopteru izmanto, lai dotos uz darbu. To, ka helikoptera vadīšana tā īpašniekam nav sveša, apliecina arī viņa izveicība tā manevrēšanā.

VIDEO

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • Jūrmalnieks
  0

  Jūrmalnieks

  Tieši tā, tas ir BTA viens no brāļiem Dansbergiem.

  16.07.2015 09:24

 • Valdis
  0

  Valdis

  Tas ir BTA ipasnieks Danbergs.

  15.07.2015 21:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas